enlv
Jaunumi

Author Archives: Jānis

Marta labākais autobusa vadītājs!

Aprīļa mēnesis tuvojas savam noslēgumam, un ir noskaidrots labākais autobusa vadītājs Martā. Tātad, pilsētas pārvadājumos tas ir Vladimirs Teļičenko. Marta un iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »

Janvāra un februāra labākais autobusa vadītājs!

Marta mēnesis tuvojas savam noslēgumam, un ir noskaidrots labākais autobusa vadītājs šī gada janvārī un februārī. Tātad, pilsētas pārvadājumos janvārī tā ir Iveta Zālmane, bet februārī tas ir Andrejs Sviķis. Februāra un iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »

Labākie autobusa vadītāji 2021. gadā!

Jau devīto reizi, pamatojoties uz darba rādītāju izvērtējumu gada garumā, pateicamies saviem labākajiem autobusa vadītājiem. Par 2021. gada labāko pilsētas sabiedriskā transporta vadītāju atzīts Viktors Geidāns, kurš pasažierus pārvadā jau 35 gadus. Otrās labākais autobusa vadītājs ir Viktora brāļa dēls Pāvels Geidāns. Šis ir pirmais gads konkursa vēsturē, kad sveikti divi 3. vietas ieguvēji – abi autobusa vadītāji vērtējumā ieguvuši pilnīgi vienādu punktu skaitu. Šis tituls piešķirts Vjačeslavam Ovsjaņņikovam un Jurim Duplinskim. Vairāk par pašu sveikšanu lasiet šeit.

Lasīt vairāk »

Atjaunoti bezskaidras naudas norēķini!

Informējam, ka ir atjaunota iespēja pilsētas sabiedriskajā transportā norēķināties ar banku kartēm. Atbildīgie dienesti ir identificējuši problēmu un tā ir novērsta.

Atvainojamies par radītajām neērtībām.

Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti