enlv
Jaunumi

Author Archives: Jānis

Labākie autobusa vadītāji 2023. gadā!

Labas iemaņas drošā braukšanā, prasme iekļauties grafikā, atbildīga attieksme pret saviem darba pienākumiem un rūpes par pasažieriem – tās ir tikai dažas īpašības, kas raksturo trīs SIA Jelgavas autobusu parks (JAP) apbalvotos 2023. gada labākos Jelgavas pilsētas autobusu vadītājus. Pērn viņi katrs pie autobusu stūres veica vidēji 35 000 kilometru un katrs pārvadāja ap 45 000 pasažieru.

Lasīt vairāk »

Esam izveidojuši mobilo lietotni!

Valsts svētkos, 18. novembrī, pasažieriem sāksim piedāvāt mūsu jaunu mobilo lietotni – JAP.LV. Lejuplādējot lietotni savā viedtālrunī, turpmāk tai būs iespējams piesaistīt savu abonementa biļešu e-karti un par braucienu norēķināties ar viedtālruni tiešsaistes režīmā. Tāpat aplikāciju varēs lietot tie pasažieri, kuriem nav savas e-kartes, jo, lietotni lejuplādējot savā viedtālrunī, tajā tiks izveidota digitālā v-karte, kuru var izmantot tāpat kā parasto e-karti norēķiniem par braucienu pilsētas sabiedriskajā transportā.

Lasīt vairāk »

Pensionāri uzkrātos braucienus pilsētas autobusos var izmantot līdz 31. oktobrim!

Jelgavas pašvaldība pensionāriem un politiski represētajām personām ar Jelgavas iedzīvotāja karti nodrošina 20 bezmaksas braucienus mēnesī pilsētas sabiedriskajā transportā un papildus tam līdz 31. oktobrim arī iespēju izmantot iepriekšējos mēnešos neizmantotos braucienus. Kā to nosaka pašvaldības saistošie noteikumi, sākot ar novembri, pensionāriem un politiski represētajām personām būs nodrošināti 20 bezmaksas braucieni mēnesī bez iespējas izmantot uzkrātos braucienus.

Lasīt vairāk »

Labākie autobusa vadītāji 2022!

Labas iemaņas drošā braukšanā, cieņa pret pasažieriem un kolēģiem, māka iekļauties termiņos, kā arī rūpes par transportlīdzekļa drošību – tas viss raksturo aizvadītā gada SIA "Jelgavas autobusu parks" (JAP) labākos šoferus. Uzņēmums šogad jau desmito reizi godina un izceļ godprātīgākos, cītīgākos, atsaucīgākos un labākos autobusa vadītājus. Par 2022. gada labāko pilsētas sabiedriskā transporta vadītāju atzīts Ints Kunrads, kurš uzņēmumā strādā jau 20 gadus.

Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti