enlvru
Jaunumi

Author Archives: Gatis Dūmiņš

Tiek pārcelta autobusu pietura “Neste”

“Jelgavas autobusu parks” informē, ka no 11.septembra pulkstens 13.00 uz laiku tiek pārcelta autobusu pietura “Neste” Loka maģistrālē pagaidu pieturas tiks izvietotas Rīgas ielā un Loka maģistrālē kā norādīts shēmā . Lasīt vairāk »

19.maršrutā seši reisi novirzīti caur Viesturciemu

“Jelgavas autobusu parks” informē, ka no 1.septembra 19. maršruta Bērzu kapi – Viesturu stacija seši maršruta reisi – trīs reisi virzienā no Bērzu kapiem uz Viesturu staciju (reisi plkst. 8.06, 14.59 un 17.34 no Bērzu kapiem) un trīs virzienā no Viesturu stacijas uz Bērzu kapiem (reisi plkst. 7.17, 14.13 un 18.18 no Viesturu stacijas) ir novirzīti caur Viesturciemu. Lasīt vairāk »

No 1.septembra e-kartes varēs iegādāties un papildināt arī trijās Latvijas pasta nodaļās Jelgavā

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka no 1.septembra trijās Jelgavas pilsētas pasta nodaļās: Jelgavā – 5. pasta nodaļā tirdzniecības centrā “RAF centrs” Rīgas ielā 48, 2. pasta nodaļā Garozas ielā 22 un pasta centrā “Jelgava” Katoļu ielā 2b – varēs iegādāties Jelgavas pilsētas sabiedriskā transporta abonementa biļešu e-karti un papildināt tās braucienu skaitu. Informācija par braukšanas maksu Jelgavas pilsētas nozīmes sabiedriskajā transpotā šeit! SIA “Jelgavas autobusu parks” Lasīt vairāk »