enlv
Jaunumi

Author Archives: Gatis Dūmiņš

Satiksmes ierobežojumi Lielās egles iedegšanas pasākuma norises laikā!

Sevētdien, 3. decembrī Lielās egles iedegšanas pasākuma norises laikā tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka pasākumu norises laikā no pulksten 16 līdz 19 satiksmei būs slēgts Lielās ielas posms no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai. Pilsētas maršrutu autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem. No pulksten 16 līdz 19 autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem – braucot no Pārlielupes Tušķu virzienā: pa Uzvaras–Krišjāņa Barona–Pasta–Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu, bet pretējā virzienā: pa Pasta–Raiņa–Akadēmijas ielu. Sabiedriskā transporta maršrutu reisi, kuru sākumpunkts ir satiksmes ierobežojumu laikā slēgtās autobusu pieturas “Centrs”, tiks uzsākti no autobusu pieturas “Jelgavas pils” (Pārlielupes ... Lasīt vairāk »

Satiksmes ierobežojumi pilsētā 18. novembrī; izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Sestdien, 18. novembrī, ar dažādiem pasākumiem pilsētā atzīmēsim Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienu. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka pasākumu laikā pilsētā noteikti satiksmes ierobežojumi. Būtiskākais – no pulksten 17 līdz 22 satiksmei būs slēgts Lielās ielas posms no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai. Līdz ar to šajā laikā nebūs pieejama autobusu pietura “Centrs” abos virzienos un pilsētas autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem. 18. novembrī no pulksten 8 līdz 22 aizliegts iebraukt šķērsielā no Krišjāņa Barona ielas krustojuma līdz Hercoga Jēkaba laukumam un apstāties un stāvēt Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai un Uzvaras ielā pie karogu ... Lasīt vairāk »

Satiksmes ierobežojumi lāpu gājiena laikā

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka 2023. gada 11. novembrī Lāčplēša dienas piemiņas pasākumu ietvaros no plkst. 16.20 līdz 17.20 norisināsies lāpu gājiens, gājiena laikā tiks slēgta transporta kustība Dambja ielā, Lielā ielā, Pasta ielā, Stacijas ielā un ap stacijas laukumu pie pieminekļa Jelgavas atbrīvotājiem. Lūdzam pasažierus laicīgi plānot braucienus ar sabiedrisko transportu, jo gājiena maršrutā tiks apturēta satiksme, iespējma reisu neizpilde. Svinīgā pasākuma laikā pie Jelgavas atbrīvotāju pieminekļa stacijas laukumā no plkst. 17.10 līdz 19.30 tiks slēgta satiksme Stacijas ielā no stacijas apļa līdz Zemgales prospektam, sabiedriskais transports norādītajā laika periodā neapkalpos autobusu pieturu “Jelgavas stacija”, pasažieriem lūgums doties ... Lasīt vairāk »

Pilsētā testē ar ūdeņradi darbināmu autobusu

Turpinot izpēti par zaļās enerģijas – ūdeņraža – izmantošanu pilsētas transportlīdzekļos, SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) šonedēļ pilsētā testē ar ūdeņradi darbināmu autobusu. Trešdien autobuss kursēja 1. un 4. maršrutā, šodien – 2. un 22. maršrutā, un kādā no maršrutiem autobuss kursēs arī piektdien līdz pusdienlaikam. Tiesa, šoreiz gan nepārvadājot pasažierus. Lasīt vairāk »

No 1. septembra atsāk kursēt 6., 14. un 18. maršruta autobusi

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka no 1. septembra pēc vasaras pārtraukuma atsāk kursēt pilsētas sabiedriskā transporta 6., 14. un 18. maršruta autobusi. Jāatgādina, ka maršruti tika slēgti no 1. jūlija līdz 31. augustam. Maršrutu slēgšana vasaras periodā saistīta ar būtisku pasažieru skaita kritumu jūlijā un augustā. Jūlijā un augustā tiek pārtraukts mācību process vispārējās izglītības iestādēs, tāpat daudzi iedzīvotāji kuri izmanto sabiedrisko transportu dodas ikgadējos atvaļinājumos. Atjaunojot autobusu kustību maršrutos, 6., 14. un 18. maršruta autobusu kustības saraksti tiek izvietoti JAP mājaslapas sadaļā «Kustības saraksti». Foto: Jelgava.lv Ziņu sagatavoja Sabiedrisko attiecību departaments Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti