enlv
Jaunumi

Author Archives: Gatis Dūmiņš

Braukšanas maksas atvieglojumi skolēniem vasaras brīvlaikā

Visiem skolēniem braukšanas maksas atvieglojumi pilsētas sabiedriskajā transportā tiek piešķirti mācību gada laikā, taču Jelgavas pašvaldības saistošie noteikumi paredz, ka skolēniem, kuri brīvlaikā ir iesaistīti mācību procesā, interešu izglītības nodarbībās vai vasaras nodarbinātības programmā, atvieglojumus piešķir arī vasaras brīvlaikā. Atvieglojumi tiek piešķirti, pamatojoties uz izglītības iestādes vadītāja rakstisku iesniegumu. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem 1.–8. un 10.–11. klašu skolēniem mācību gads noslēdzas 31. maijā, 9. klašu audzēkņiem – 14. jūnijā, bet 12. klašu beidzējiem – 21. jūnijā. Tie skolēni, kuri pēc mācību gada noslēguma būs iesaistīti vasaras nodarbinātības programmā, interešu izglītībā vai mācību procesā, varēs saņemt braukšanas maksas atvieglojumus – ... Lasīt vairāk »

Svētkos būs izmaiņas pilsētas autobusu maršrutos

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka pilsētas svētku gājiena laikā piektdien, 26. maijā, no pulksten 18 līdz 20 tiks slēgta sabiedriskā transporta kustība Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Dambja ielai abos virzienos un Uzvaras ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai. Līdz ar to norādītajā laikā tiks slēgta autobusu pietura “Centrs” un “Pētera iela” abos virzienos, “Ozolskvērs” virzienā uz centru, “Autoosta” Pasta ielā, “Svētes iela” un “Mātera iela” Mātera ielā un “Uzvaras iela” Uzvaras ielā. Autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem. Bet svētku pasākumu laikā no 26. maija pulksten 20.30 līdz 27. maija pulksten 2 ... Lasīt vairāk »

Sestdien un svētdien pilsētas autobusos varēs braukt bez maksas

Lai iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju apmeklēt Jelgavas pilsētas svētku pasākumus, sestdien un svētdien, 27. un 28. maijā, pilsētas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas. Informācija par sabiedriskā transporta kursēšanas grafiku ir pieejama uzņēmuma mājaslapā www.jap.lv. Jāatgādina, ka pilsētas svētku gājiena laikā piektdien, 26. maijā, no pulksten 18 līdz 20 tiks slēgta sabiedriskā transporta kustība Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Dambja ielai abos virzienos un Uzvaras ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai. Līdz ar to norādītajā laikā tiks slēgta autobusu pietura “Centrs” un “Pētera iela” abos virzienos, “Ozolskvērs” virzienā uz centru, “Autoosta” Pasta ielā, “Svētes iela” un ... Lasīt vairāk »

20. maijā pilsētas autobusi kursēs pēc darbdienu grafika

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka pilsētas nozīmes sabiedriskais transports šo sestdien, 20. maijā, kursēs pēc darbdienu grafika. Jāatgādina, ka no valsts budžeta finansētajās valsts pārvaldes iestādēs, kurās noteikta piecu dienu darba nedēļa – no pirmdienas līdz piektdienai –, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem 5. maija darbdiena šogad pārcelta uz sestdienu, 20. maiju. Tāpēc 20. maijā, sestdienā, autobusi kursēs pēc darbdienu kustības saraksta. Foto: Jelgava.lv Informācija sagatavota Sabiedrisko attiecību departamentā Lasīt vairāk »

Satiksmes ierobežojumi Garozas ielā!

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka no 22.05.2023. pulksten 8.00 līdz 26.maijam plkst. 16.00 sabiedriskajam transportam tiks slēgta satiksme Garozas ielas posmā no Prohorova ielas līdz Rubeņu ceļam, dzelzceļa pārbrauktuves remontdarbu laikā. Autobusi 2., 6., 9. un 16. maršrutā abos virzienos tiks novirzīti pa apvedceļu Garozas iela – Prohorova iela – Neretas iela – Rubeņu ceļš – Garozas iela tālāk pa ierasto maršrutu. Remontdarbu laikā tiks slēgtas autobusu pieturas “Garozas iela Nr.66” (abos virzienos). Prohorova ielā un Rubeņu ceļā tiks uzstādītas pagaidu autobusu pieturas. Detalizētu apbraucamā ceļa shēmu skatīt šeit. SIA “Jelgavas autobusu parks” Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti