enlv
Jaunumi

Author Archives: Gatis Dūmiņš

Piektdien pilsētas autobusos varēs braukt bez maksas; autobusi kursēs pēc svētdienas grafika

Lai iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju apmeklēt valsts svētku pasākumus Jelgavā, 18. novembrī pilsētas maršrutu autobusos pasažieri varēs braukt bez maksas. SIA “Jelgavas autobusu parks” pasažierus gan aicina ņemt vērā, ka šajā dienā autobusi kursēs pēc svētdienas kustības grafika. Ar precīzu pilsētas autobusu kursēšanas grafiku var iepazīties mājaslapā www.jap.lv. Arī reģionālajos maršrutos autobusi šajā dienā kursēs pēc brīvdienu grafika, un precīza informācija par reģionālo autobusu kursēšanas laikiem ir pieejama mājaslapā www.1188.lv. Ar valsts svētku pasākumu programmu Jelgavā var iepazīties ŠEIT. Foto: Jelgava.lv Informācija sagatavota Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē Lasīt vairāk »

Jelgavas Autobusu parkam – atzinība par ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu autoparka pārvaldīšanu

8. novembrī pasniegtas apdrošināšanas kompānijas “Balta” un Satiksmes ministrijas organizētā konkursa “Drošākais uzņēmuma autoparks” Desmitgades dimanta balvas, tā godinot izcilākos autoparkus konkursa desmit gadu pastāvēšanas vēsturē. Atzinību kategorijā “Pasažieru pārvadātāji” par izcilu, ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu autoparka pārvaldīšanu saņēma arī SIA “Jelgavas autobusu parks”. Desmitgades dimanta balvas un atzinības konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks 2022” pasniegtas izcilākajiem autoparkiem četrās kategorijās. Kategorijā “Pasažieru pārvadātāji” balvu ieguva pašvaldības SIA “Ventspils reiss”, bet atzinības raksts pasniegts SIA “VTU Valmiera” un SIA “Jelgavas autobusu parks”. Kategorijā “Vietējie (Baltijas valstu) kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki” balvu ieguva SIA “SCHWENK Latvija”, bet atzinības raksts pasniegts AS ... Lasīt vairāk »

Satiksmes ierobežojumi lāpu gājiena laikā

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka 2022. gada 11. novembrī Lāčplēša dienas piemiņas pasākumu ietvaros no plkst. 17:55 līdz 18:50 norisināsies lāpu gājiens, gājiena laikā tiks slēgta transporta kustība Lielā ielā, Pasta ielā, Stacijas ielā un ap Stacijas laukumu pie pieminekļa Jelgavas atbrīvotājiem Stacijas parkā. Lūdzam pasažierus laicīgi plānot braucienus ar sabiedrisko transportu, jo gājiena norises laika tā maršrutā tiks apturēta sabiedriskā transporta satiksme. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. SIA “Jelgavas autobusu parks” Lasīt vairāk »

Satiksmes ierobežojumi Staļģenes ielā

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka no otrdienas 08.11.2022 tiks uzsākti ceļa klātnes atjaunošanas darbi Staļģenes ielas posmā no Vīksnas ielas līdz Kārniņu ceļam. Staļģenes ielas ceļa klātnes frēzēšanas darbu veikšanas laikā sabiedriskais transports netiks novirzīts pa apvedceļiem, autobusi kursēs pa darbu veikšanas zonu, autobusu pieturas “Siera muiža” darbu veikšanas laikā tiks pārceltas uz Staļģenes ielas posmu starp Vaivaru un Vīksnas ielām, kā norādīts shēmā. Asfalta ieklāšanas darbu laikā – piektdien 11.novembrī un pirmdien 14.novembrī no pulksten. 10.00 līdz dienas noslēgumam netiks apkalpotas autobusu pieturas “Rosība” abos virzienos, sabiedriskais transports 7. maršrutā darbu veikšanas zonu apbrauks pa Rudzu un Vīksnas ... Lasīt vairāk »

Pensionāri, represētie, trūcīgas un maznodrošinātas personas arī turpmāk varēs izmantot 20 bezmaksas braucienus mēnesī pilsētas autobusos

Jelgavas pašvaldība ir sagatavojusi grozījumus saistošajos noteikumos, kas paredz turpināt maijā ieviesto papildu atbalstu noteiktām iedzīvotāju grupām braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā. Paplašinātais atbalsts bezmaksas braucieniem pilsētas sabiedriskajā transportā arī turpmāk būs nodrošināts Jelgavā deklarētiem pensionāriem, politiski represētajām personām, kā arī trūcīgām un maznodrošinātām personām, paredzot 20 bezmaksas braucienus mēnesī. Šodien lēmumprojekts atbalstīts Finanšu komitejā, bet nākamnedēļ par to vēl lems Jelgavas dome. Jāatgādina, ka 25. martā Jelgavas dome apstiprināja grozījumus divos saistošajos noteikumos – “Brīvprātīgās iniciatīvas pabalsti Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā” un “Maznodrošinātas mājsaimniecības ienākumu slieksnis un sociālās palīdzības pabalsti Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā” –, kas paplašināja atbalstu bezmaksas braucieniem pilsētas autobusos. ... Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti