enlv
Jaunumi

Author Archives: Gatis Dūmiņš

Lielajā piektdienā un Otrajās Lieldienās pilsētas autobusi kursēs pēc sestdienas grafika

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka Lielajā piektdienā, 29. martā, un Otrajās Lieldienās, 1. aprīlī, sabiedriskais transports Jelgavas pilsētas nozīmes maršrutos kursēs pēc sestdienas kustības saraksta. SIA “Jelgavas autobusu parks” iedzīvotājus pirms brauciena aicina pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu. Nepieciešamības gadījumā var arī sazināties ar SIA “Jelgavas autobusu parks” pa diennakts informatīvo tālruni 63045945. Foto: Jelgava.lv Ziņu sagatavoja Sabiedrisko attiecību departamentā. Lasīt vairāk »

No marta mainīti 7., 8. un 22. pilsētas autobusu maršrutu kustības saraksti

SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP), izskatot saņemtos iedzīvotāju ierosinājumus un izvērtējot iespēju sasaistīt atsevišķu pilsētas autobusu kursēšanas grafiku ar vilcienu satiksmi, no 1. marta ieviesusi izmaiņas trīs pilsētas autobusu maršrutu kustības sarakstos. Vislielākās izmaiņas skar 22. maršruta autobusu kursēšanas grafiku, bet atsevišķas izmaiņas ieviestas arī 7. un 8. maršruta autobusu kursēšanas grafikā. Kā skaidro JAP komercdirektors Gatis Dūmiņš, jau kopš pagājušā gada nogales AS “Pasažieru vilciens” regulāri mainījis vilcienu kustības grafiku Jelgavas virzienā, kas pasažieriem radīja neērtības, plānojot savu ikdienas maršrutu. Šīs regulārās izmaiņas saistītas ar dzelzceļa infrastruktūras modernizācijas projekta īstenošanu. Visbiežāk neērtības, plānojot savu maršrutu, pasažieriem rada nepieciešamība salāgot ... Lasīt vairāk »

Lauksaimnieku protesta laikā Jelgavā iespējami satiksmes sastrēgumi

Pirmdien, 5. februārī, arī Jelgavā divās vietās notiks lauksaimnieku organizēts protests. Tā norisē tiks izmantota lauksaimniecības tehnika, tāpēc pilsētā iespējama palēnināta satiksme un sastrēgumi. Lauksaimnieki ar traktoriem pilsētā iebrauks no Dobeles un Elejas puses. Plānotais protesta laiks – no pulksten 11 līdz 17. Protesta dalībnieki no Dobeles novada Jelgavā iebrauks pa Dobeles šoseju un Lielo ielu un virzīsies līdz Hercoga Jēkaba laukumam, kur notiks lauksaimnieku mītiņš. Savukārt zemnieki no Jelgavas novada uz Jelgavu dosies pa Lietuvas šoseju–Miera ielu–Aizsargu ielu–Loka maģistrāli–Aviācijas ielu–Cukura ielu–Peldu ielu. Lauksaimnieki mītiņam pulcēsies Peldu ielas galā pie Lielupes. Valsts policija aicina visus satiksmes dalībniekus plānot savu maršrutu ... Lasīt vairāk »

25., 26. decembrī un 1. janvārī pilsētas autobusi kursēs pēc sestdienas grafika

SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) informē, ka 25. un 26. decembrī, Pirmajos un Otrajos Ziemassvētkos, kā arī jaunā gada pirmajā dienā, 1. janvārī, pilsētas autobusi kursēs pēc sestdienas kustības grafika. Jaunā gada pirmajā dienā netiks atcelti pilsētas autobusu agrākie reisi. Autobusi arī 1. janvārī kursēs pēc sestdienas grafika. Bet 24. decembrī un 31. decembrī pilsētas autobusi kursēs pēc svētdienas kustības saraksta. Foto: Jelgava.lv Ziņu sagatavoja Sabiedrisko attiecību departamentā. Lasīt vairāk »

Satiksmes ierobežojumi Lielās egles iedegšanas pasākuma norises laikā!

Sevētdien, 3. decembrī Lielās egles iedegšanas pasākuma norises laikā tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka pasākumu norises laikā no pulksten 16 līdz 19 satiksmei būs slēgts Lielās ielas posms no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai. Pilsētas maršrutu autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem. No pulksten 16 līdz 19 autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem – braucot no Pārlielupes Tušķu virzienā: pa Uzvaras–Krišjāņa Barona–Pasta–Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu, bet pretējā virzienā: pa Pasta–Raiņa–Akadēmijas ielu. Sabiedriskā transporta maršrutu reisi, kuru sākumpunkts ir satiksmes ierobežojumu laikā slēgtās autobusu pieturas “Centrs”, tiks uzsākti no autobusu pieturas “Jelgavas pils” (Pārlielupes ... Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti