enlv
Jaunumi

Jaunumi

Jelgavas autobusu parka vārdā uzdarbojas krāpnieki

Informējam, ka sociālajos tīklos SIA “Jelgavas autobusu parks” vārdā tiek izplatīts viltus paziņojums par e-karšu akciju. Uzņēmums akciju nerīko! Nekādā gadījumā neveriet vaļā krāpniecisko saiti un nenododiet krāpniekiem savus datus. Vienmēr aktuālo informāciju par JAP atradīsiet Jelgavas pašvaldības tīmekļvietnē www.jelgava.lv un uzņēmuma mājaslapā www.jap.lv. Foto: ekrānšāviņš Ziņu sagatavoja Sabiedrisko attiecību departaments Lasīt vairāk »

Braukšanas maksas atvieglojumi skolēniem vasaras brīvlaikā

Visiem skolēniem braukšanas maksas atvieglojumi pilsētas sabiedriskajā transportā tiek piešķirti mācību gada laikā, taču Jelgavas pašvaldības saistošie noteikumi paredz, ka skolēniem, kuri brīvlaikā ir iesaistīti mācību procesā, interešu izglītības nodarbībās vai vasaras nodarbinātības programmā, atvieglojumus piešķir arī vasaras brīvlaikā. Atvieglojumi tiek piešķirti, pamatojoties uz izglītības iestādes vadītāja rakstisku iesniegumu. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem 1.–8. un 10.–11. klašu skolēniem mācību gads noslēdzas 31. maijā, 9. klašu audzēkņiem – 14. jūnijā, bet 12. klašu beidzējiem – 21. jūnijā. Tie skolēni, kuri pēc mācību gada noslēguma būs iesaistīti vasaras nodarbinātības programmā, interešu izglītībā vai mācību procesā, varēs saņemt braukšanas maksas atvieglojumus – ... Lasīt vairāk »

Brīvdienās pilsētas autobusos varēs braukt bez maksas

Lai iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju apmeklēt Jelgavas 759. dzimšanas dienas pasākumus, sestdien un svētdien, 25. un 26. maijā, iedzīvotāji pilsētas sabiedriskajā transportā varēs pārvietoties bez maksas. SIA “Jelgavas autobusu parks” gan atgādina, ka sestdienas, 25. maija, no pulksten 8 līdz 26. maija 2 naktī, satiksmei būs slēgts Lielās ielas posms no Pasta ielas līdz Uzvaras ielai un slēgtas autobusu pieturas “Centrs” abos virzienos. Līdz ar to pilsētas autobusi slēgto ielas posmus apbrauks pa apvedceļiem. Informācija par izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā svētku laikā ir pieejama ŠEIT. Sīkāka informācija par satiksmes ierobežojumiem – pieejama ŠEIT. Foto: Jelgava.lv Ziņu sagatavoja Sabiedrisko attiecību departamentā. Lasīt vairāk »

JAP miljonā pasažiere šogad braukusi 16. maršruta autobusā

SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) vadītājs Gints Burks un Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš šodien sveica jelgavnieci Mariju Žukovu – viņa ir JAP apkalpotā miljonā pasažiere 2024. gadā. Kundze kā miljonā pasažiere 26. aprīlī pulksten 11.34 no pieturas “Rūpniecības uz Tērvetes” ar 16. maršruta autobusu devās uz savu mazdārziņu Zvanu ielā. Jelgavniece stāsta, ka ikdienā sabiedrisko transportu izmanto bieži – vismaz trīs četras reizes nedēļā –, un ir pateicīga par pašvaldības atbalstu senioriem, ar Jelgavas iedzīvotāja karti nodrošinot 20 bezmaksas braucienus mēnesī pilsētas autobusos. Marijas kundze ikdienā izmanto kādu no sešiem pilsētas autobusiem, kas kursē Tērvetes ielā, lai dotos pie ... Lasīt vairāk »

Pilsētas autobuss 1. un 6. maijā kursēs pēc sestdienas grafika; 4. maijā autobusos varēs braukt bez maksas

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka 1. un 6. maijā, kas ir oficiālas brīvdienas, pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc sestdienas kustības saraksta. Lai jelgavniekiem nodrošinātu iespēju apmeklēt svētku pasākumus 4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, pilsētas autobusos varēs braukt bez maksas. SIA “Jelgavas autobusu parks” iedzīvotājus pirms brauciena aicina pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu vietnē www.jap.lv. Nepieciešamības gadījumā var arī sazināties ar SIA “Jelgavas autobusu parks” pa diennakts informatīvo tālruni 63045945. Foto: Jelgava.lv Ziņu sagatavoja Sabiedrisko attiecību departamentā. Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti