enlvru
Jaunumi

Jaunumi

No 1. septembra izmaiņas SIA “Jelgavas autobusu parks” apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos!

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka saskaņā ar Sabiedriskās transporta padomes 2019.gada 5.augusta lēmumu Nr.5 no 2019.gada 1.septembra tiek slēgti maršruti Nr. 7351 Rīga – Jelgava – Eleja un Nr. 7348 Rīga – Jelgava, maršrutā Nr. 7354 Jelgava – Tukums tiek veikti grozījumi reisu izpildē. No 2019.gada 1.septembra maršruta Nr. 7354 Jelgava – Tukums autobuss no Jelgavas autoostas izbrauks plkst. 11.00 (līdz šim izbrauc plkst. 9.00), Tukumā autobuss ieradīsies 12.08, reiss tiks izpildīts piektdienās, sestdienās un svētdienās (līdz šim reiss kursē katru dienu). Savukārt reiss Tukums – Jelgava, kas tiek uzsākts Tukuma autoostā katru dienu plkst. 13.05 no 2019.gada 1.septembra ... Lasīt vairāk »

No 2.septembra uzsāks kursēt speciāls skolēnu pārvadāšanai izveidots reiss 25.maršrutā

Uzsākot jauno mācību gadu, ar 2. septembri, Jelgavas pilsētā sāks kursēt skolēniem izveidots 25. maršruta reiss “Meiju ceļš – Satiksmes iela (pasts) – 6. vidusskola”, kas atvieglos skolēnu nokļūšanu pamatskolā “Valdeka” – attīstības centrs, 4. vidusskolā un 6. vidusskolā. Reiss kursēs mācību gada laikā, mācību dienās – pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās. Apmaksu par braucienu skolēni varēs veikt izmantojot Jelgavas pilsētas skolēnu apliecību. Lasīt vairāk »

Jūnija labākie autobusa vadītāji!

Jūlija mēnesis gandrīz jau noslēdzies, un ir noskaidroti labākie autobusa vadītāji jūnijā. Tātad, pilsētas pārvadājumos tas ir Andrejs Sviķis, bet reģionālajos starppilsētas pārvadājumos tas ir Valentīns Skopecs. Jūnija un iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »

Maija labākie autobusa vadītāji!

Jūnija mēnesis gandrīz jau noslēdzies, un ir noskaidroti labākie autobusa vadītāji maijā. Tātad, pilsētas pārvadājumos tas ir Anatolijs Šmigins, bet reģionālajos starppilsētas pārvadājumos tas ir Ēriks Podaviļņiks. Maija un iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »