enlvru
Jaunumi

Jaunumi

No 15. maija sabiedriskajā transportā var braukt bez sejas maskām

Valdība šodien, 10. maijā, lēma, ka no 15. maija sabiedriskajā transportā medicīniskās sejas maskas un respiratori vairs nebūs obligāta prasība. Covid-19 izplatības rādītāji Latvijā samazinājušies līdz līmenim, kad iespējams atcelt prasību sabiedriskajā transportā obligāti izmantot medicīnisko sejas masku vai vismaz FFP2 klases respiratoru bez vārsta. Vienlaikus sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējam paliek spēkā prasība regulāri vēdināt transportlīdzekļa salonu un dezinficēt tā virsmas. Pasažieru komercpārvadājumos ar taksometru un vieglo automobili prasība lietot medicīniskās sejas maskas un respiratoru jau ir atcelta. Ņemot vērā tuvojošos vasaru un siltāku laiku, aicinām iedzīvotājus īsākas distances veikt kājām vai ar velosipēdu. Tāpat ieteicams braukšanas biļetes iegādāties tiešsaistē ... Lasīt vairāk »

4. maijā pilsētas autobusos varēs braukt bez maksas

4. maijā, kad valstī tiek atzīmēta Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena, SIA “Jelgavas autobusu parks” sabiedriskā transporta pakalpojumus visos Jelgavas pilsētas sabiedriskā trasporta tīkla maršrutos sniegs bez maksas. 4. maija svētku brīvdienā pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc svētdienas grafika. Šajā dienā pilsētas nozīmes transports iedzīvotājiem būs bez maksas. Atgādinām, ka “Brīvības stafešu laikā” būs mainīta pilsētas sabiedriskā transporta kustība. No pulksten 10.50 līdz 12 tiks slēgta satiksme Lielajā ielā no Pulkveža Brieža ielas līdz Akadēmijas ielai, līdz ar to būs slēgtas arī autobusu pieturas “Centrs” un “Mātera uz Lielās” Lielajā ielā abos virzienos. Pilsētas autobusi slēgto ielas posmu apbrauks pa ... Lasīt vairāk »

Marta labākais autobusa vadītājs!

Aprīļa mēnesis tuvojas savam noslēgumam, un ir noskaidrots labākais autobusa vadītājs Martā. Tātad, pilsētas pārvadājumos tas ir Vladimirs Teļičenko. Marta un iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »

Janvāra un februāra labākais autobusa vadītājs!

Marta mēnesis tuvojas savam noslēgumam, un ir noskaidrots labākais autobusa vadītājs šī gada janvārī un februārī. Tātad, pilsētas pārvadājumos janvārī tā ir Iveta Zālmane, bet februārī tas ir Andrejs Sviķis. Februāra un iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »

Paredz būtiski paplašināt atbalstu noteiktām iedzīvotāju grupām braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā

Jau no maija plašāks atbalsts bezmaksas braucieniem pilsētas sabiedriskajā transportā tiek paredzēts pensionāriem, politiski represētajām personām, kā arī pirmo reizi trūcīgām un maznodrošinātām personām. To paredz pašvaldības sagatavotie grozījumi vairākos saistošajos noteikumos. Otrdien sagatavotie lēmumprojekti atbalstīti Sociālo lietu un veselības aizsardzības komitejas sēdē, bet 25. martā par to lems Jelgavas dome. Pensionāri un politiski represētās personas. Grozījumi saistošajos noteikumos “Brīvprātīgās iniciatīvas pabalsti Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā” paredz palielināt bezmaksas braucienu skaitu pensionāriem no 10 braucieniem mēnesī līdz 20 braucieniem mēnesī no šā gada 1. maija līdz 31. oktobrim. Vienlaikus paredzēts, ka gan pensionāriem, gan politiski represētām personām neizmantotos braucienus būs iespēja ... Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti