enlvru
Jaunumi

Jaunumi

“Izkāp no telefona!”

SIA "Jelgavas autobusu parks" 09.01.2019. parakstīja memorandu par mobilā telefona nelietošanu transportlīdzekļa vadīšanas laikā un turpinās šogad organizēt ikgadējo autobusu vadītāju apmācību, kuras ietvaros, visi darbinieki tiks iepazīstināti ar riskiem, kādi pastāv lietojot mobilo tālruni transportlīdzekļa vadīšanas laikā. Zemāk ir plašāka informācija par šo kampaņu, kurā aicināti iesaistīties "Drošākā uzņēmuma autoparks" laureāti.

Lasīt vairāk »

Tiek mainīti līgumsoda apmēri no 01.01.2019!

Saskaņā ar LR MK noteikumiem Nr.599 „Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība” un SIA „Jelgavas autobusu parks” 2018.gada 11. decembra valdes lēmumu no 2019.gada 1.janvāra tiek noteikts līgumsods EUR 25.00 (divdesmit pieci eiro) apmērā Jelgavas pilsētas nozīmes un SIA „Jelgavas autobusu parks” apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos, ja pasažieris kontrolierim nevar uzrādīt braukšanas biļeti, vai braukšanas maksas atvieglojumu derīgu dokumentu, kā arī ja pasažieris pārvadā bagāžu vai dzīvnieku bez biļetes.

Lasīt vairāk »

Novembra labākie autobusa vadītāji!

Decembra mēnesis gandrīz jau noslēdzies, un ir noskaidroti labākie autobusa vadītāji novembrī. Tātad, pilsētas pārvadājumos tas ir Vjačeslavs Ovsjaņņikovs, bet reģionālajos starppilsētas pārvadājumos tas ir Jurijs Ribakovs. Šī un iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit. Lasīt vairāk »

Drošākais uzņēmuma autoparks 2018!

SIA “Jelgavas autobusu parks” izsaka pateicību uzņēmuma autobusa vadītājiem un darbiniekiem par Balta gada balvas „Drošākais uzņēmuma autoparks 2018” iegūto sudraba kategoriju starp autotransporta uzņēmumiem Latvijā. Vairāk informācijas par mūsu sasniegumiem var iegūt šeit.

Turpināsim sasniegto un tieksimies uz augstākiem mērķiem arī turpmāk!

Lasīt vairāk »

Oktobra labākie autobusa vadītāji!

Novembra mēnesis gandrīz jau noslēdzies, un ir noskaidroti labākie autobusa vadītāji oktobrī. Tātad, pilsētas pārvadājumos tas ir Agris Špers, bet reģionālajos starppilsētas pārvadājumos tas ir Valentīns Skopecs. Šī un iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »