enlv
Jaunumi

Jaunumi

No marta mainīti 7., 8. un 22. pilsētas autobusu maršrutu kustības saraksti

SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP), izskatot saņemtos iedzīvotāju ierosinājumus un izvērtējot iespēju sasaistīt atsevišķu pilsētas autobusu kursēšanas grafiku ar vilcienu satiksmi, no 1. marta ieviesusi izmaiņas trīs pilsētas autobusu maršrutu kustības sarakstos. Vislielākās izmaiņas skar 22. maršruta autobusu kursēšanas grafiku, bet atsevišķas izmaiņas ieviestas arī 7. un 8. maršruta autobusu kursēšanas grafikā. Kā skaidro JAP komercdirektors Gatis Dūmiņš, jau kopš pagājušā gada nogales AS “Pasažieru vilciens” regulāri mainījis vilcienu kustības grafiku Jelgavas virzienā, kas pasažieriem radīja neērtības, plānojot savu ikdienas maršrutu. Šīs regulārās izmaiņas saistītas ar dzelzceļa infrastruktūras modernizācijas projekta īstenošanu. Visbiežāk neērtības, plānojot savu maršrutu, pasažieriem rada nepieciešamība salāgot ... Lasīt vairāk »

Lauksaimnieku protesta laikā Jelgavā iespējami satiksmes sastrēgumi

Pirmdien, 5. februārī, arī Jelgavā divās vietās notiks lauksaimnieku organizēts protests. Tā norisē tiks izmantota lauksaimniecības tehnika, tāpēc pilsētā iespējama palēnināta satiksme un sastrēgumi. Lauksaimnieki ar traktoriem pilsētā iebrauks no Dobeles un Elejas puses. Plānotais protesta laiks – no pulksten 11 līdz 17. Protesta dalībnieki no Dobeles novada Jelgavā iebrauks pa Dobeles šoseju un Lielo ielu un virzīsies līdz Hercoga Jēkaba laukumam, kur notiks lauksaimnieku mītiņš. Savukārt zemnieki no Jelgavas novada uz Jelgavu dosies pa Lietuvas šoseju–Miera ielu–Aizsargu ielu–Loka maģistrāli–Aviācijas ielu–Cukura ielu–Peldu ielu. Lauksaimnieki mītiņam pulcēsies Peldu ielas galā pie Lielupes. Valsts policija aicina visus satiksmes dalībniekus plānot savu maršrutu ... Lasīt vairāk »

Esam izveidojuši mobilo lietotni!

Valsts svētkos, 18. novembrī, pasažieriem sāksim piedāvāt mūsu jaunu mobilo lietotni – JAP.LV. Lejuplādējot lietotni savā viedtālrunī, turpmāk tai būs iespējams piesaistīt savu abonementa biļešu e-karti un par braucienu norēķināties ar viedtālruni tiešsaistes režīmā. Tāpat aplikāciju varēs lietot tie pasažieri, kuriem nav savas e-kartes, jo, lietotni lejuplādējot savā viedtālrunī, tajā tiks izveidota digitālā v-karte, kuru var izmantot tāpat kā parasto e-karti norēķiniem par braucienu pilsētas sabiedriskajā transportā.

Lasīt vairāk »

Satiksmes ierobežojumi pilsētā 18. novembrī; izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Sestdien, 18. novembrī, ar dažādiem pasākumiem pilsētā atzīmēsim Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienu. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka pasākumu laikā pilsētā noteikti satiksmes ierobežojumi. Būtiskākais – no pulksten 17 līdz 22 satiksmei būs slēgts Lielās ielas posms no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai. Līdz ar to šajā laikā nebūs pieejama autobusu pietura “Centrs” abos virzienos un pilsētas autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem. 18. novembrī no pulksten 8 līdz 22 aizliegts iebraukt šķērsielā no Krišjāņa Barona ielas krustojuma līdz Hercoga Jēkaba laukumam un apstāties un stāvēt Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai un Uzvaras ielā pie karogu ... Lasīt vairāk »

Pensionāri uzkrātos braucienus pilsētas autobusos var izmantot līdz 31. oktobrim!

Jelgavas pašvaldība pensionāriem un politiski represētajām personām ar Jelgavas iedzīvotāja karti nodrošina 20 bezmaksas braucienus mēnesī pilsētas sabiedriskajā transportā un papildus tam līdz 31. oktobrim arī iespēju izmantot iepriekšējos mēnešos neizmantotos braucienus. Kā to nosaka pašvaldības saistošie noteikumi, sākot ar novembri, pensionāriem un politiski represētajām personām būs nodrošināti 20 bezmaksas braucieni mēnesī bez iespējas izmantot uzkrātos braucienus.

Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti