enlv
Jaunumi

Jaunumi

JAP miljonā pasažiere šogad braukusi 16. maršruta autobusā

SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) vadītājs Gints Burks un Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš šodien sveica jelgavnieci Mariju Žukovu – viņa ir JAP apkalpotā miljonā pasažiere 2024. gadā. Kundze kā miljonā pasažiere 26. aprīlī pulksten 11.34 no pieturas “Rūpniecības uz Tērvetes” ar 16. maršruta autobusu devās uz savu mazdārziņu Zvanu ielā. Jelgavniece stāsta, ka ikdienā sabiedrisko transportu izmanto bieži – vismaz trīs četras reizes nedēļā –, un ir pateicīga par pašvaldības atbalstu senioriem, ar Jelgavas iedzīvotāja karti nodrošinot 20 bezmaksas braucienus mēnesī pilsētas autobusos. Marijas kundze ikdienā izmanto kādu no sešiem pilsētas autobusiem, kas kursē Tērvetes ielā, lai dotos pie ... Lasīt vairāk »

Pilsētas autobuss 1. un 6. maijā kursēs pēc sestdienas grafika; 4. maijā autobusos varēs braukt bez maksas

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka 1. un 6. maijā, kas ir oficiālas brīvdienas, pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc sestdienas kustības saraksta. Lai jelgavniekiem nodrošinātu iespēju apmeklēt svētku pasākumus 4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, pilsētas autobusos varēs braukt bez maksas. SIA “Jelgavas autobusu parks” iedzīvotājus pirms brauciena aicina pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu vietnē www.jap.lv. Nepieciešamības gadījumā var arī sazināties ar SIA “Jelgavas autobusu parks” pa diennakts informatīvo tālruni 63045945. Foto: Jelgava.lv Ziņu sagatavoja Sabiedrisko attiecību departamentā. Lasīt vairāk »

Labākie autobusa vadītāji 2023. gadā!

Labas iemaņas drošā braukšanā, prasme iekļauties grafikā, atbildīga attieksme pret saviem darba pienākumiem un rūpes par pasažieriem – tās ir tikai dažas īpašības, kas raksturo trīs SIA Jelgavas autobusu parks (JAP) apbalvotos 2023. gada labākos Jelgavas pilsētas autobusu vadītājus. Pērn viņi katrs pie autobusu stūres veica vidēji 35 000 kilometru un katrs pārvadāja ap 45 000 pasažieru.

Lasīt vairāk »

No marta mainīti 7., 8. un 22. pilsētas autobusu maršrutu kustības saraksti

SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP), izskatot saņemtos iedzīvotāju ierosinājumus un izvērtējot iespēju sasaistīt atsevišķu pilsētas autobusu kursēšanas grafiku ar vilcienu satiksmi, no 1. marta ieviesusi izmaiņas trīs pilsētas autobusu maršrutu kustības sarakstos. Vislielākās izmaiņas skar 22. maršruta autobusu kursēšanas grafiku, bet atsevišķas izmaiņas ieviestas arī 7. un 8. maršruta autobusu kursēšanas grafikā. Kā skaidro JAP komercdirektors Gatis Dūmiņš, jau kopš pagājušā gada nogales AS “Pasažieru vilciens” regulāri mainījis vilcienu kustības grafiku Jelgavas virzienā, kas pasažieriem radīja neērtības, plānojot savu ikdienas maršrutu. Šīs regulārās izmaiņas saistītas ar dzelzceļa infrastruktūras modernizācijas projekta īstenošanu. Visbiežāk neērtības, plānojot savu maršrutu, pasažieriem rada nepieciešamība salāgot ... Lasīt vairāk »

Lauksaimnieku protesta laikā Jelgavā iespējami satiksmes sastrēgumi

Pirmdien, 5. februārī, arī Jelgavā divās vietās notiks lauksaimnieku organizēts protests. Tā norisē tiks izmantota lauksaimniecības tehnika, tāpēc pilsētā iespējama palēnināta satiksme un sastrēgumi. Lauksaimnieki ar traktoriem pilsētā iebrauks no Dobeles un Elejas puses. Plānotais protesta laiks – no pulksten 11 līdz 17. Protesta dalībnieki no Dobeles novada Jelgavā iebrauks pa Dobeles šoseju un Lielo ielu un virzīsies līdz Hercoga Jēkaba laukumam, kur notiks lauksaimnieku mītiņš. Savukārt zemnieki no Jelgavas novada uz Jelgavu dosies pa Lietuvas šoseju–Miera ielu–Aizsargu ielu–Loka maģistrāli–Aviācijas ielu–Cukura ielu–Peldu ielu. Lauksaimnieki mītiņam pulcēsies Peldu ielas galā pie Lielupes. Valsts policija aicina visus satiksmes dalībniekus plānot savu maršrutu ... Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti