enlvru
Jaunumi

Jaunumi

Aprīļa labākie autobusa vadītāji!

Maija mēnesis gandrīz jau noslēdzies, un ir noskaidroti labākie autobusa vadītāji aprīlī. Tātad, pilsētas pārvadājumos tas ir Vjačeslavs Ovsjaņņikovs, bet reģionālajos starppilsētas pārvadājumos tas ir Ainars Baumanis. Aprīļa un iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »

Svētkos bezmaksas pilsētas sabiedriskais transports!

Lai nodrošinātu pilsētas iedzīvotājiem iespēju piedalīties svētku pasākumos, saskaņā ar šī gada 28. februāra Jelgavas pilsētas domes lēmumu pasažieri sabiedrisko transportu 2019. gada 4., 25. un 26. maijā varēs izmantot bez maksas visos Jelgavas pilsētas nozīmes maršrutos.

Lasīt vairāk »

Marta labākie autobusa vadītāji!

Aprīļa mēnesis gandrīz jau noslēdzies, un ir noskaidroti labākie autobusa vadītāji martā. Tātad, pilsētas pārvadājumos tā ir Iveta Zālmane, bet reģionālajos starppilsētas pārvadājumos tas ir Mihails Derevjaņčenko. Marta un iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »

Februāra labākie autobusa vadītāji!

Marta mēnesis gandrīz jau noslēdzies, un ir noskaidroti labākie autobusa vadītāji februārī. Tātad, pilsētas pārvadājumos tas ir Andrejs Sviķis, bet reģionālajos starppilsētas pārvadājumos tas ir Agris Zariņš. Februāra un iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »