enlvru
Jaunumi

Izmaiņas

Tiek pārcelta autobusu pietura “Neste”

“Jelgavas autobusu parks” informē, ka no 11.septembra pulkstens 13.00 uz laiku tiek pārcelta autobusu pietura “Neste” Loka maģistrālē pagaidu pieturas tiks izvietotas Rīgas ielā un Loka maģistrālē kā norādīts shēmā . Lasīt vairāk »

19.maršrutā seši reisi novirzīti caur Viesturciemu

“Jelgavas autobusu parks” informē, ka no 1.septembra 19. maršruta Bērzu kapi – Viesturu stacija seši maršruta reisi – trīs reisi virzienā no Bērzu kapiem uz Viesturu staciju (reisi plkst. 8.06, 14.59 un 17.34 no Bērzu kapiem) un trīs virzienā no Viesturu stacijas uz Bērzu kapiem (reisi plkst. 7.17, 14.13 un 18.18 no Viesturu stacijas) ir novirzīti caur Viesturciemu. Lasīt vairāk »

No 2.septembra uzsāks kursēt papildreiss 25.maršrutā!

Uzsākot jauno mācību gadu, ar 2. septembri, Jelgavas pilsētā sāks kursēt skolēniem izveidots 25. maršruta reiss “Meiju ceļš – Satiksmes iela (pasts) - 6. vidusskola”, kas atvieglos skolēnu nokļūšanu pamatskolā “Valdeka” - attīstības centrs, 4. vidusskolā un 6. vidusskolā. Reiss kursēs mācību gada laikā, mācību dienās – pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās. Apmaksu par braucienu skolēni varēs veikt izmantojot Jelgavas pilsētas skolēnu apliecību.

Lasīt vairāk »