enlv
Jaunumi

Izmaiņas

Slideno ceļu dēļ ir apgrūtināta pilsētas autobusa reisu izpilde uz Viesturu staciju un Mežvidiem

SIA «Jelgavas autobusu parks» informē, ka straujā atkušņa dēļ, kas ietekmējis grants seguma ielu stāvokli un tās kļuvušas ļoti slidenas, šobrīd ir grūtības izpildīt reisus uz Viesturu staciju, kur brauc 19. un 1. maršruta autobuss un uz Mežvidiem, kur brauc 1. un 8. maršruta autobuss. Izvērtējot reālo ceļa stāvokli un drošību, pilsētas autobuss šajos reisos brauc tik tālu, cik šobrīd ir iespējams. Aktuālo informāciju par reisu izpildi var iegūt, zvanot JAP dispečeram pa diennakts tālruni 63045945. SIA “Jelgavas autobusu parks” Lasīt vairāk »

26. decembrī pilsētas autobusi kursēs pēc svētdienas kustības saraksta

SIA “SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc svētdienas kustības saraksta. 24. decembrī autobusi kursēs pēc sestdienas kustības saraksta, bet 25. decembrī un 1. janvārī – pēc svētdienas kustības saraksta bez izmaiņām. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem 1. janvārī netiks atcelti pilsētas autobusu agrākie rīta reisi. Foto: Jelgava.lv Informācija sagatavota Sabiedrisko attiecību pārvaldē Lasīt vairāk »

Atjaunota satiksmes kustība Rūpniecības ielā pie rotācijas apļa; autobusi kursē pa ierasto maršrutu

SIA “Jelgavas ūdens” informē, ka pirms pulksten 14 ir pabeigti ūdensvada avārijas likvidēšanas darbi Rūpniecības ielā pie rotācijas apļa. Līdz ar to ir atjaunota satiksmes kustība Rūpniecības ielā abās joslās, un atjaunota arī ūdens padeve Rūpniecības ielā no rotācijas apļa līdz Mātera ielai. Pilsētas 4., 12.A, 14. un 14.A maršruta autobusi atsāk kursēt pa ierasto maršrutu. Foto: Jelgava.lv Informācija sagatavota Sabiedrisko attiecību pārvaldē Lasīt vairāk »

Avārijas remontdarbi Rūpniecības ielā pie satiksmes rotācijas apļa

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka 30.11.2022 ap plkst. 9:15 ir noticis ūdensvada plīsums Rūpniecības ielā pie satiksmes rotācijas apļa. Avārijas darbu norises laikā sabiedriskais transports slēgto posmu apbrauks pa Stacijas un Mātera ielām. 4. maršrutā avārijas seku likvidēšanas laikā netiek apkalpotas autobusu pieturas “Karameļu darbnīca” un “Mātera pie Rūpniecības” virzienā uz Ģintermuižas pusi. 14., 14A, un 12A maršrutos netiek apkalpota autobusu pietura “Karameļu darbnīca” virzienā no satiksmes rotācijas apļa uz Mātera ielas pusi. Atvainojamies par radītajām neērtībām. Diennakts dispečerdienesta informatīvais tālrunis 63045945 . SIA “Jelgavas autobusu parks” Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti