enlv
Jaunumi

Izmaiņas

Ūdensvada avārijas Pērnavas ielā

Pērnavas iela šorīt notikusi ūdensvada avārija. Satiksmei slēgts Pērnavas ielas posms, kurā paredzēts likvidēt avārijas sekas. Pilsētas 5., 14a., 15, 19. un 25. maršruta autobusi avārijas vietu apbrauc apvedceļiem, slēgta autobusa pieturu “Pērnavas iela Nr. 10” abos virzienos . SIA “Jelgavas ūdens” informē, ka avārijas dienests jau strādā notikuma vietā, lai novērstu avāriju. Pēc remontdarbu noslēguma satiksme tiks atjaunota. SIA “Jelgavas autobusu parks” Foto: Jelgava.lv Lasīt vairāk »

Lielajā piektdienā un Otrajās Lieldienās pilsētas autobusi kursēs pēc sestdienas grafika

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka Lielajā piektdienā, 29. martā, un Otrajās Lieldienās, 1. aprīlī, sabiedriskais transports Jelgavas pilsētas nozīmes maršrutos kursēs pēc sestdienas kustības saraksta. SIA “Jelgavas autobusu parks” iedzīvotājus pirms brauciena aicina pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu. Nepieciešamības gadījumā var arī sazināties ar SIA “Jelgavas autobusu parks” pa diennakts informatīvo tālruni 63045945. Foto: Jelgava.lv Ziņu sagatavoja Sabiedrisko attiecību departamentā. Lasīt vairāk »

No marta mainīti 7., 8. un 22. pilsētas autobusu maršrutu kustības saraksti

SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP), izskatot saņemtos iedzīvotāju ierosinājumus un izvērtējot iespēju sasaistīt atsevišķu pilsētas autobusu kursēšanas grafiku ar vilcienu satiksmi, no 1. marta ieviesusi izmaiņas trīs pilsētas autobusu maršrutu kustības sarakstos. Vislielākās izmaiņas skar 22. maršruta autobusu kursēšanas grafiku, bet atsevišķas izmaiņas ieviestas arī 7. un 8. maršruta autobusu kursēšanas grafikā. Kā skaidro JAP komercdirektors Gatis Dūmiņš, jau kopš pagājušā gada nogales AS “Pasažieru vilciens” regulāri mainījis vilcienu kustības grafiku Jelgavas virzienā, kas pasažieriem radīja neērtības, plānojot savu ikdienas maršrutu. Šīs regulārās izmaiņas saistītas ar dzelzceļa infrastruktūras modernizācijas projekta īstenošanu. Visbiežāk neērtības, plānojot savu maršrutu, pasažieriem rada nepieciešamība salāgot ... Lasīt vairāk »

25., 26. decembrī un 1. janvārī pilsētas autobusi kursēs pēc sestdienas grafika

SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) informē, ka 25. un 26. decembrī, Pirmajos un Otrajos Ziemassvētkos, kā arī jaunā gada pirmajā dienā, 1. janvārī, pilsētas autobusi kursēs pēc sestdienas kustības grafika. Jaunā gada pirmajā dienā netiks atcelti pilsētas autobusu agrākie reisi. Autobusi arī 1. janvārī kursēs pēc sestdienas grafika. Bet 24. decembrī un 31. decembrī pilsētas autobusi kursēs pēc svētdienas kustības saraksta. Foto: Jelgava.lv Ziņu sagatavoja Sabiedrisko attiecību departamentā. Lasīt vairāk »

Satiksmes ierobežojumi Lielās egles iedegšanas pasākuma norises laikā!

Sevētdien, 3. decembrī Lielās egles iedegšanas pasākuma norises laikā tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka pasākumu norises laikā no pulksten 16 līdz 19 satiksmei būs slēgts Lielās ielas posms no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai. Pilsētas maršrutu autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem. No pulksten 16 līdz 19 autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem – braucot no Pārlielupes Tušķu virzienā: pa Uzvaras–Krišjāņa Barona–Pasta–Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu, bet pretējā virzienā: pa Pasta–Raiņa–Akadēmijas ielu. Sabiedriskā transporta maršrutu reisi, kuru sākumpunkts ir satiksmes ierobežojumu laikā slēgtās autobusu pieturas “Centrs”, tiks uzsākti no autobusu pieturas “Jelgavas pils” (Pārlielupes ... Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti