enlv
Jaunumi

Izmaiņas

No 1. septembra atsāk kursēt 6., 14. un 18. maršruta autobusi

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka no 1. septembra pēc vasaras pārtraukuma atsāk kursēt pilsētas sabiedriskā transporta 6., 14. un 18. maršruta autobusi. Jāatgādina, ka maršruti tika slēgti no 1. jūlija līdz 31. augustam. Maršrutu slēgšana vasaras periodā saistīta ar būtisku pasažieru skaita kritumu jūlijā un augustā. Jūlijā un augustā tiek pārtraukts mācību process vispārējās izglītības iestādēs, tāpat daudzi iedzīvotāji kuri izmanto sabiedrisko transportu dodas ikgadējos atvaļinājumos. Atjaunojot autobusu kustību maršrutos, 6., 14. un 18. maršruta autobusu kustības saraksti tiek izvietoti JAP mājaslapas sadaļā «Kustības saraksti». Foto: Jelgava.lv Ziņu sagatavoja Sabiedrisko attiecību departaments Lasīt vairāk »

Satiksmes ierobežojumi Jelgavas nakts pusmaratona laikā 29.07.2023

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka 29. jūlijā pusmaratona norises laikā Jelgavas pilsētā sabiedriskajam transportam tiks slēgti shēmā norādītie ielu posmi un šajos posmos esošās autobusu pieturas, autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem. /p> 8.maršruta sabiedriskais transports reisā 21.45 Bemberi – Stacijas iela reisa noslēguma daļu kursēs pa Mātera – Zirgu un Pasta ielu, slēgtas autobusu pieturas “Autoosta” un “Poliklīnika” Pasta ielā . 2.maršruta sabiedriskais transports reisā 22.27 Svēte – Centrs un 9.maršruta reisā 21.52 Baložu kapi – Centrs kursēs līdz autobusa pieturai “Svētes iela” Mātera ielā. 15.maršruta pusmaratona norises laikā slēgtos ielu posmus apbrauks pa Lielo – Pulkveža ... Lasīt vairāk »

XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku norises laikā būtiski samazināts pilsētas autobusu kursēšanas grafiks!

Jelgavas Autobusu parks (JAP) informē, ka no 2. līdz 10. jūlijam sešos pilsētas autobusu maršrutos ieviestas būtiskas izmaiņas, bet divi maršruti slēgti. Izmaiņas noteiktas, jo desmit pilsētas autobusi šajā nedēļā nodrošinās Jelgavas koru un deju kolektīvu nokļūšanu uz Dziesmu un deju svētku mēģinājumiem, dalībnieku nakšņošanas vietām un svētku koncertiem. JAP valdes loceklis Gints Burks informē, ka Dziesmu svētku nedēļā retāk kursēs seši no kopumā 20 pilsētas maršruta autobusiem –izmaiņas būs 1., 2., 5., 8., 12.a un 13. maršruta autobusu kursēšanas grafikā. Savukārt slēgti šajā nedēļā būs divi maršruti – 25. un 12. Atgadinam ka no 1.jūlija līdz 31.augustam slēgti arī ... Lasīt vairāk »

No 1.jūlijā līdz 31. augustam slēgs 6., 14. un 18. autobusu maršrutu

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka no 2023.gada 1. jūlija līdz 31. augustam tiks slēgta pilsētas sabiedriskā transporta 6., 14. un 18. maršrutu izpilde. Maršrutu slēgšana vasaras periodā saistīta ar būtisku pasažieru skaita kritumu jūlijā un augustā. Jūlijā un augustā tiek pārtraukts mācību process vispārējās izglītības iestādēs, daudzi iedzīvotāji kuri izmanto sabiedrisko transportu dodas ikgadējos atvaļinājumos. Naktī no 30. jūnija uz 1.jūliju 6., 14. un 18 maršruta kustības saraksti tiks izņemti no JAP mājaslapas sadaļas kustības saraksti, kā arī pieturvietās uz kustības sarakstiem dažas dienas pirms maršrutu slēgšanas tiks izvietotas informatīvas uzlīmes, ka konkrētie maršruti no 1. jūlija līdz 31. ... Lasīt vairāk »

Izmaiņas autobusu kustības sarakstos Līgo svētkos un Jāņu dienā

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka 2023. gada 23. un 24. jūnijā Jelgavas pilsētas nozīmes maršrutos sabiedriskais transports kursēs pēc svētdienas kustības saraksta, 2023. gada 24. jūnijā nekursēs sarakstā norādīto maršrutu agrākie reisi. 2023. gada 24. jūnijā atcelto reisu saraksts: Maršruta Nr. Reisa nosaukums Reisu izpildes sākuma laiks 1 Centrs – Mežvidi 6.54 1 Mežvidi – Ozolnieku vidusskola 7.20 1 Ozolnieku vidusskola – Tušķi GP 8.20 1 Tušķi GP – Centrs 8.58 2 Centrs – Svētes skola GP 7.28 2 Svētes skola GP – Tetele 8.00 2 Tetele – Svēte 8.51 2 Svēte – Centrs 9.50 4 Meiju ceļš – Ģintermuiža ... Lasīt vairāk »

Burtu palielināšana
Kontrasti