enlvru
Jaunumi

E-kartes tagad arī Jelgavas autoostā!

Veicinot bezskaidras naudas norēķinus pilsētas autobusos un paplašinot iedzīvotāju iespējas iegādāties un papildināt mūsu e-karti, no 1. februāra to varēs izdarīt arī Jelgavas autoostā, tās darba laikā: darbdienās no pulksten 4.45 līdz 22 un brīvdienās no pulksten 5.30 līdz 22. Norēķināties varēs gan ar skaidru naudu, gan ar bankas karti.

Tāpat kā līdz šim e-karti varēs iegādāties un papildināt arī SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) norēķinu punktos, izņemot JNĪP administratīvajā ēkā Pulkveža Brieža ielā 26, jo pieprasījums pēc e-kartēm šajā punktā bija viss mazākais. Pārējos JNĪP norēķinu punktos – veikalā «Rimi» Satiksmes ielā 35, tirdzniecības centrā «Vivo centrs» Katoļu ielā 18, tirdzniecības centrā «Pilsētas pasāža» Driksas ielā 4, tirdzniecības centrā «Valdeka» Rīgas ielā 11, veikalā «Mego» Pasta ielā 51/6 un veikalā «Supernetto» Pērnavas ielā 4, e-kartes būs pieejamas kā līdz šim.

Atgādinām, ka juridiskas personas e-karti var iegādāties JAP administrācijas ēkā Meiju ceļā 62. Kartes iegādes cena ir 2,50 eiro, un tā ir vairākkārt papildināma. Karti vienā reizē var papildināt par 10, 20, 40 vai 60 braucieniem, un tie jāizmanto sešu mēnešu laikā no iegādes brīža.