enlvru
Jaunumi

Drošākais uzņēmuma autoparks 2019!

Šogad jau septīto gadu apdrošināšanas sabiedrība BALTA sadarbībā ar Satiksmes ministriju un partneriem rīko gada balvu “Drošākais uzņēmuma autoparks”. Tās mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka, kā arī veicināt labo praksi to pārvaldībā.

Balstoties uz 2019. gadā veikto pārvadātāju pārbaužu rezultātiem un ņemot vērā katra pārvadātāja apkalpotā maršrutu tīkla apjomu, pasažieru iesūtītās sūdzības un uzslavas, Autotransporta direkcija ir noteikusi atbildīgākos pasažieru pārvadātāju uzņēmumus bronzas, sudraba un zelta kategorijā.

2019. gadā bronzas kategoriju ieguva – SIA Jelgavas autobusu parks un A/S Nordeka, sudraba kategoriju ieguva – A/S Talsu autotransports, SIA VTU Valmiera un SIA Dobeles autobusu parks, zelta kategoriju ieguva – Pašvaldības SIA Ventspils reiss. Pasažieru pārvadāšana ir ļoti atbildīgs darbs, kas nozīmē ne tikai profesionāli vadīt autobusu, bet vienlaikus arī godprātīgi veikt autobusa vadītājam uzticētos pienākumus, pārzināt un ievērot daudzas normatīvo aktu prasības un būt laipnam pret pasažieriem. Darbs, kas tiek veikts atbildīgi, ir visu mūsu uzslavas vērts. Vairāk informācijas par nomināciju ir pieejama šeit, bet informācijas par mūsu sasniegumiem šeit.