enlv
Jaunumi

No 15. novembra atlaides pilsētas sabiedriskajā transportā nevarēs izmantot personas bez sadarbspējīga sertifikāta

Pilngadīgie jelgavnieki, kam ir vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu apliecinošs sertifikāts, no 15. novembra varēs atsākt izmantot pašvaldības piešķirtos atvieglojumus sabiedriskā transporta braukšanas maksas segšanai. Lai šo iespēju atjaunotu, Jelgavas valstspilsētas pašvaldība noslēgusi līgumu ar Nacionālo veselības dienestu (NVD) par datu saņemšanu par personām ar derīgu Covid – 19 sertifikātu.

Pašvaldības saistošajos noteikumos noteiktās atlaides būs izmantojamas jau ierastajā kārtībā – pēc personalizētās viedkartes – Jelgavas pilsētas iedzīvotāja kartes vai Jelgavas skolēna apliecības nolasīšanas pilsētas sabiedriskajos autobusos.

Datu apstrādes problēmu gadījumā, kad rodas neskaidrības par atlaižu piemērošanu, jelgavnieki, kam pienākas pašvaldības noteiktās atlaides – pensionāri, politiski represētie, kā arī bāreņi un bez vecāku gādības pielikušie bērni – aicināti vērsties Sociālo lietu pārvaldē pa tālruni 63048916.

Savukārt pilngadību sasniegušajiem Jelgavas skolēniem neskaidrību gadījumā jāvēršas pilsētas Izglītības pārvaldē pa tālruni 63012482. Jāatgādina, ka valstī noteiktie ierobežojumi saistībā uz pašvaldības piešķirtajām atlaidēm braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā attiecas tikai uz pilngadīgajiem pasažieriem.

Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka saslimšanas ar Covid-19 gadījumā, sadarbspējīga sertifikāta darbība uz 10 dienām tiek apturēta, kas nozīmē, ka arī atlaides šajā laikā braukšanai sabiedriskajā transportā nebūs izmantojamas.

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Burtu palielināšana
Kontrasti