enlv
Jaunumi

Jūlijā un augustā slēgs 6., 14. un 18. autobusu maršrutu

Ņemot vērā augsto degvielas cenu un būtisku pasažieru skaita kritumu vasaras periodā, SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) no 1. jūlija līdz 31. augustam slēgts pilsētas sabiedriskā transporta 6., 14. un 18. maršrutu. JAP norāda, ka slēgtajiem reisiem paralēli kursē citi pilsētas autobusi, kas pasažieriem ļauj nokļūt izvēlētajā vietā.

Labākie autobusa vadītāji 2021. gadā

Vasaras periodā vairāk nekā par trešdaļu ir krities pasažieru skaits, jo cilvēki savās ikdienas gaitās dodas kājām, ar velosipēdu, elektroskrejriteni, skūteri vai kā citādi. Turklāt 6. maršruta autobuss galvenokārt pārvadāja skolēnus, nogādājot tos skolā un deju namā Cukura ielā, tādējādi vasaras brīvlaikā pasažieru skaits ir ļoti niecīgs. Bet 14. un 18. maršrutā paralēli kursē citi pilsētas autobusi, ar kuriem iedzīvotāji var nokļūt galamērķī. Izvērtējot pasažieru plūsmu un degvielas cenu, nolemts uz diviem mēnešiem minētos maršrutus slēgt.

Naktī no 30. jūnija uz 1.jūliju 6., 14. un 18 maršruta kustības saraksti tiks izņemti no JAP mājaslapas sadaļas kustības saraksti, kā arī pieturvietās uz sarakstiem būs informācija, ka konkrētie maršruti no 1. jūlija līdz 31. augustam nekursē, noskenējot pieturvietās izvietotos kvadrātkodus JAP mājaslapā, izmantojot maršruta plānotāju, varēs atrast alternatīvu sabiedriskajam transportam, ar ko nokļūt tuvāk savam galamērķim. “

Foto: Jelgava.lv

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Burtu palielināšana
Kontrasti