enlv
Jaunumi

Satiksmes organizācija pie Jelgavas 4. sākumskolas

Rīt sāksies jaunais mācību gads. Šobrīd turpinās stāvlaukuma izbūve pie Jelgavas 4. sākumskolas, taču to no 1. septembra varēs izmantot skolēnu vecāki. Sabiedriskā transporta pieturvieta pie skolas gan vēl uz laiku nebūs pieejama. Pasažieri aicināti izmantot tuvumā esošās autobusu pieturas “Grebnera parks” Rūpniecības ielā. Lai nodrošinātu vecāku autotransporta novietošanu stāvlaukumā, 1. septembrī būvnieks līdz pulksten 12 būvdarbus neveiks. Satiksmi stāvlaukumā palīdzēs organizēt arī Jelgavas Pašvaldības policija.

Labākie autobusa vadītāji 2021. gadā

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” norāda, ka lielākajā daļā stāvlaukuma šobrīd jau ir ieklāts bruģis, ierīkoti apstādījumi, apgaismojums un uzstādītas ceļa zīmes. Vēl atsevišķos posmos ir šķembu segums, bet līdz nākamajai nedēļai tiks ieklāts bruģis. Vēl būvniekiem teritorijā ir jāuzstāda soliņi un velosipēdu novietnes, vietām jāieklāj asfalts un dabīgais akmens. Būvnieks šos darbus apņēmies veikt, netraucējot mācību procesu skolā. Par būvdarbu norisi informēta skolas vadība.

“Pilsētsaimniecība” atvainojas par sagādātajām neērtībām un atgādina, ka, sākoties jaunajam mācību gadam, pilsētā var būt palēnināta satiksme un autovadītājiem jāparedz papildu laiks ceļā. Pie izglītības iestādēm var veidoties sastrēgumi.

Foto: Jelgava.lv

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Burtu palielināšana
Kontrasti