enlv
Jaunumi

4. maijā stafešu laikā būs mainīta pilsētas sabiedriskā transporta kustība

Skrējiena “Brīvības stafetes” laikā – 4. maijā no pulksten 10.50 līdz 12 – Jelgavā tiks slēgta satiksme Lielajā ielā no Pulkveža Oskara Kalpaka ielas līdz Akadēmijas ielai un arī atsevišķas autobusu pieturas. Pilsētas autobusi slēgto ielas posmu apbrauks pa apvedceļiem, informē SIA “Jelgavas autobusu parks”.

Labākie autobusa vadītāji 2021. gadā

Jāatgādina, ka 4. maijā pilsētas autobuss kursēs pēc svētdienas grafika, un lai iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju apmeklēt svētku pasākumus, 4. maijā pilsētas autobusos varēs braukt bez maksas.

Sabiedriskais transports 1. un 19. maršrutā, braucot no Pārlielupes Dobeles virzienā, slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pulkveža O.Kalpaka ielu–Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu.

Autobusi 1., 15. un 18. maršrutā, braucot no Dobeles šosejas Pārlielupes virzienā, slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Pulkveža O.Kalpaka ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu. Jāņem vērā, ka šajos maršrutos slēgtas autobusu pieturas “Centrs” un “Pētera iela” Lielajā ielā abos virzienos. 1. maršruta reiss pulksten 11 no centra virzienā uz Ozolnieku skolu un 9. maršruta reiss pulksten 11.15 no centra virzienā uz Āni tiks uzsākts no autobusu pieturas “Jelgavas pils” Lielajā ielā.

2. maršruta reiss pulksten 11.05 no Svētes virzienā uz Teteli slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu. Maršrutā slēgtas autobusu pieturas “Svētes iela” Mātera ielā un “Centrs” Lielai iela.

4. maršruta reisi pulksten 10.45, 11.15 un 11.40 no Meiju ceļa virzienā uz “Ģintermuižu” slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa K.Barona ielu–Lielo ielu–Pulkveža O.Kalpaka ielu–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Autoosta” Pasta ielā.

Sabiedriskais transports 5., 12., 13. un 14.a maršrutā virzienā no Pārlielupes slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk pa ierasto maršrutu. Slēgtas autobusu pieturas “Centrs” Lielajā ielā un “Autoosta” Pasta ielā.

7. maršruta reiss pulksten 10.45 no Meiju ceļa virzienā uz Kārniņiem, 8. maršruta reiss pulksten 11 no Bemberiem virzienā uz Romas krogu un 22. maršruta reiss pulksten 11.10 no Asteru ielas virzienā uz Jelgavas staciju slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Pulkveža O.Kalpaka ielu–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk pa ierasto maršrutu. Maršrutos slēgtas autobusu pieturas “Pētera iela” Lielajā ielā un “Autoosta” Pasta ielā.

16. maršruta reiss pulksten 11.05 no Teteles virzienā uz Svēti slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu, tālāk pa ierasto maršrutu. Slēgtas autobusu pieturas “Centrs” Lielajā ielā un “Mātera iela” Mātera ielā.

SIA “Jelgavas autobusu parks” atvainojas pasažieriem par radītajām neērtībām.

  • Vairāk par satiksmes ierobežojumiem “Brīvības stafetešu” laikā šeit

    Foto: Jelgava.lv

    SIA “Jelgavas autobusu parks”

  • Burtu palielināšana
    Kontrasti