enlv
Jaunumi

XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku norises laikā būtiski samazināts pilsētas autobusu kursēšanas grafiks!

Jelgavas Autobusu parks (JAP) informē, ka no 2. līdz 10. jūlijam sešos pilsētas autobusu maršrutos ieviestas būtiskas izmaiņas, bet divi maršruti slēgti. Izmaiņas noteiktas, jo desmit pilsētas autobusi šajā nedēļā nodrošinās Jelgavas koru un deju kolektīvu nokļūšanu uz Dziesmu un deju svētku mēģinājumiem, dalībnieku nakšņošanas vietām un svētku koncertiem.

JAP valdes loceklis Gints Burks informē, ka Dziesmu svētku nedēļā retāk kursēs seši no kopumā 20 pilsētas maršruta autobusiem –izmaiņas būs 1., 2., 5., 8., 12.a un 13. maršruta autobusu kursēšanas grafikā. Savukārt slēgti šajā nedēļā būs divi maršruti – 25. un 12. Atgadinam ka no 1.jūlija līdz 31.augustam slēgti arī 6., 14. un 18.maršruts!

Ar slēgto reisu saraksts

JAP pasažierus aicina būt solidāriem ar mūsu Dziesmu un deju svētku dalībniekiem un ar
izpratni izturēties pret ieviestajām izmaiņām. Detalizēti ar slēgto reisu sarakstu var iepazīties šajā saitē: Slēgto reisu saraksts PDF formātā.

Tāpat jāatgādina, ka 10. jūlijs – diena pēc Dziesmu svētkiem – valstī ir noteikta par brīvdienu. Tas nozīmē, ka 10. jūlijā pilsētas autobusi kursēs pēc svētdienas grafika.

SIA “Jelgavas autobusu parks”

Burtu palielināšana
Kontrasti