enlv
Jaunumi

Satiksmes ierobežojumi pilsētā 18. novembrī; izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Sestdien, 18. novembrī, ar dažādiem pasākumiem pilsētā atzīmēsim Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienu. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka pasākumu laikā pilsētā noteikti satiksmes ierobežojumi. Būtiskākais – no pulksten 17 līdz 22 satiksmei būs slēgts Lielās ielas posms no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai. Līdz ar to šajā laikā nebūs pieejama autobusu pietura “Centrs” abos virzienos un pilsētas autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem.

20.maijs

18. novembrī no pulksten 8 līdz 22 aizliegts iebraukt šķērsielā no Krišjāņa Barona ielas krustojuma līdz Hercoga Jēkaba laukumam un apstāties un stāvēt Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai un Uzvaras ielā pie karogu mastiem.

No pulksten 17 līdz 22 satiksmei būs slēgts Lielās ielas posms no Akadēmijas ielas krustojuma līdz Pasta ielas krustojumam.

Tādējādi no pulksten 17 līdz 22 būs slēgta sabiedriskā transporta kustība Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai, tostarp būs slēgta autobusu pietura “Centrs” abos virzienos. Autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem – braucot no Pārlielupes Tušķu virzienā: pa Uzvaras–Krišjāņa Barona–Pasta–Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu, bet pretējā virzienā: pa Pasta–Raiņa–Akadēmijas ielu.

Savukārt sabiedriskā transporta maršrutu reisi, kuru sākumpunkts ir satiksmes ierobežojumu laikā slēgtās autobusu pieturas “Centrs”, tiks uzsākti no autobusu pieturas “Jelgavas pils” (Pārlielupes virzienā), “Autoosta” (Rūpniecības ielas rotācijas apļa virzienā) un “Pētera iela” (Tušķu virzienā). Pasažieri lūgti doties uz minētajām autobusu pieturvietām.

Lai iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju apmeklēt svētku pasākumus Jelgavā, 18. novembrī pilsētas maršrutu autobusos pasažieri varēs braukt bez maksas.

Ņemot vērā, ka saskaņā ar Latvijas Republikas likumu “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” pirmdiena, 20. novembris, ir noteikta par oficiālu brīvdienu, Jelgavas pilsētas nozīmes maršrutos 20. novembrī sabiedriskais transports kursēs pēc sestdienas kustības grafika.

Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienas pasākumu programma Jelgavā pieejama ŠEIT.

Shēma: “Pilsētsaimniecība”.

Ziņu sagatavoja

Sabiedrisko attiecību departamentā.

Burtu palielināšana
Kontrasti