enlv
Jaunumi

Svētkos būs izmaiņas pilsētas autobusu maršrutos

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka svētku gājiena laikā – piektdien, 24. maijā, no pulksten 17.30 līdz svētku gājiena noslēgumam aptuveni pulksten 19.30 – būs slēgta sabiedriskā transporta kustība Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Dambja ielai abos virzienos un Uzvaras ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai. Līdz ar to šajā laikā tiks slēgta autobusu pietura “Centrs” un “Pētera iela” abos virzienos, “Ozolskvērs” virzienā uz centru, “Autoosta” Pasta ielā, “Svētes iela” un “Mātera iela” Mātera ielā un “Uzvaras iela” Uzvaras ielā. Autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem. Bet no 24. maija pulksten 19.30 līdz 25. maija pulksten 2 un no 25. maija pulksten 8 līdz 26. maija pulksten 2 svētku pasākumu laikā satiksmei būs slēgts Lielās ielas posms no Pasta ielas līdz Uzvaras ielai un autobusu pietura “Centrs” abos virzienos. Sabiedriskais transports tiks novirzīts pa apvedceļiem.


Sabiedriskā transporta maršrutu izmaiņas svētku gājiena laikā

1. maršrutā Ozolnieki GP–Tušķi GP virzienā no Ozolniekiem uz Tušķiem slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Sarmas ielu–Dambja ielu–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu, bet no Tušķiem uz Ozolniekiem apbrauks pretējā virzienā. Slēgta autobusu pietura “Ozolskvērs” virzienā uz centru, autobusu pietura “Pētera iela” un “Centrs” abos virzienos.

2. maršrutā Svēte–Tetele virzienā no Svētes uz Teteli slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Mātera ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Svētes iela” un “Centrs”. Virzienā no Teteles uz Svētei slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Mātera ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Mātera iela” un “Centrs”.

4. maršrutā Meiju ceļš–Ģintermuiža virzienā no Meiju ceļa uz Ģintermuižu slēgtos ielu posmus sabiedriskais transports apbrauks pa Satiksmes ielu–Dobeles šoseju–Lielo ielu–Dambja ielu–Sarmas ielu–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgtas autobusu pieturas “Zvejnieku iela”, “Lapskalna iela”, “Tirgus”, “Pasta iela” un “Autoosta”. Virzienā no Ģintermuižas uz Meiju ceļu slēgto Uzvaras ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Akadēmijas ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Ausekļa ielu–Blaumaņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Muzejs” un “Uzvaras iela”.

5. maršrutā Bērzu kapi–Blukas virzienā no Bērzu kapiem uz Blukām slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Centrs” un “Autoosta”.

6. maršrutā Satiksmes ielas pasts–Deju centrs virzienā no deju centra uz Satiksmes ielu slēgto Uzvaras ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Ausekļa ielu–Blaumaņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Uzvaras iela”. Virzienā no Satiksmes ielas uz Deju centru slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Mātera ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Svētes iela” un “Centrs”.

7. maršrutā Meiju ceļš–Kārniņi virzienā no Meiju ceļa uz Kārniņiem slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Dambja ielu–Sarmas ielu–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu, slēgtas autobusu pieturas “Ozolskvērs”, “Pētera iela” un “Autoosta”. Virzienā no Kārniņiem uz Meiju ceļu slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Akadēmijas ielu–Raiņa ielu–Sarmas ielu–Dambja ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Muzejs”, “Centrs”, “Pētera iela” un “Sakņudarza iela”.

8. maršrutā Bemberi–Romas krogs virzienā no Bemberiem uz Romas krogu slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–Dambja ielu–Sarmas ielu–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Ozolskvērs”, “Pētera iela” un “Autoosta”. Virzienā no Romas kroga uz Bemberiem slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Akadēmijas–Raiņa–Sarmas–Dambja–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Muzejs”, “Centrs” un “Pētera iela”.

9. maršrutā Kastaņu iela–Depo–Ānes kultūras nams virzienā no Kastaņu ielas uz Āni slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgtas autobusu pieturas “Svētes iela” un “Centrs”. Virzienā no Ānes uz Kastaņu ielu slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Centrs” un “Mātera iela”.

12. un 12a. maršrutā Salnas iela–Vītoliņi virzienā no Vītoliņiem uz Salnas ielu slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Centrs” un “Autoosta”.

13. maršrutā Jelgavas stacija–Brankas virzienā no Brankām uz Jelgavas staciju slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Centrs” un “Autoosta”.

14. maršrutā Meiju ceļš–Baložu kapi virzienā no Meiju ceļa uz Baložu kapiem slēgtos ielu posmus sabiedriskais transports apbrauks pa Satiksmes ielu–Dobeles šoseju–Dambja–Sarmas–Raiņa–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Zvejnieku iela”, “Lapskalna iela”, “Tirgus”, “Pasta iela” un “Autoosta”. Virzienā no Baložu kapiem uz Meiju ceļu slēgto Uzvaras ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Akadēmijas ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Ausekļa ielu–Blaumaņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu, slēgta autobusu pietura “Muzejs” un “Uzvaras iela”.

14a. maršrutā Pērnavas iela Nr.24–Atpūta virzienā no Pērnavas ielas uz Atpūtu slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Centrs” un “Autoosta”.

15. maršrutā Cukurfabrika–Satiksmes ielas pasts virzienā no autobusu pieturas “Cukurfabrika” uz Satiksmes ielu slēgto Uzvaras ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Ausekļa ielu–Blaumaņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Uzvaras iela”. Virzienā no Satiksmes ielas slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–Dambja ielu–Sarmas ielu–Raiņa ielu –J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgtas autobusu pieturas “Ozolskvērs”, “Pētera iela” un “Centrs”.

18. maršrutā Ozolnieku vidusskola – Meiju ceļš virzienā no Ozolniekiem uz Meiju ceļu slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa J.Čakstes bulvāri –Raiņa ielu–Sarmas ielu–Dambja ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Centrs”, “Pētera iela” un “Sakņudarza iela”.

19. maršrutā Bērzu kapi–Viesturu stacija virzienā no Bērzu kapiem uz Viesturu staciju slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Sarmas ielu–Dambja ielu–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu, bet virzienā no Viesturu stacijas uz Bērzu kapiem apbrauks pretējā virzienā. Slēgta autobusu pietura “Ozolskvērs” virzienā uz centru, bet “Pētera iela” un “Centrs” – abos virzienos.

22. maršrutā Asteru iela–Jelgavas Stacija virzienā no Asteru ielas uz Jelgavas staciju slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo–Dambja–Sarmas–Raiņa–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu, slēgta autobusu pietura “Ozolskvērs”, “Pētera iela” un “Autoosta”. Virzienā no Jelgavas stacijas uz Asteru ielu slēgto Uzvaras ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Akadēmijas ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Ausekļa ielu–Blaumaņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Muzejs” un “Uzvaras iela”.

25. maršrutā Satiksmes ielas pasts–Pārlielupes pamatskola virzienā no Pārlielupes pamatskolas uz Satiksmes ielu slēgto Uzvaras ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Ausekļa ielu–Blaumaņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Uzvaras iela”. Virzienā no Satiksmes ielas uz Pārlielupes pamatskolas slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–Dambja ielu–Sarmas ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura “Ozolskvērs”, “Pētera iela” un “Centrs”.

Satiksmes ierobežojumi Jelgavas dzimšanas dienas koncertu laikā

No 24. maija pulksten 19.30 (pēc svētku gājiena noslēguma) līdz 25. maija pulksten 2 un no 25. maija pulksten 8 līdz 26. maija pulksten 2 svētku pasākumu laikā satiksmei slēgs Lielās ielas posmu no Pasta ielas līdz Akadēmijas ielai. Norādītajā laikā būs slēgta arī autobusu pietura “Centrs” abos virzienos un sabiedriskais transports tiks novirzīts pa apvedceļiem. Sabiedriskā transporta maršruti Nr. 1, 2, 9, 15, 16, 18, 19 un 25 virzienā uz Pārlielupi tiks novirzīti pa Pasta–Raiņa–Akadēmijas ielu un tālāk pa pamatmaršrutu. No Pārlielupes puses slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports maršrutā Nr. 1, 2, 5, 7, 8, 9, 12, 12a, 13, 14a, 16, 18 un 19 apbrauks pa Uzvaras–Dobeles–Pasta ielu, tālāk pa pamatmaršrutu.

Sabiedriskā transporta maršrutu reisi, kuriem satiksmes ierobežojumu laikā izpilde sākas vai noslēdzas autobusa pieturā “Centrs” (abos virzienos), tiks uzsākti vai noslēgti tuvākajās autobusu pieturvietās:

  • virzienā uz Pārlielupi reisi tiks uzsākti no autobusu pieturas “Jelgavas pils”;
  • virzienā uz Rūpniecības ielas apli reisi tiks uzsākti no autobusu pieturas “Autoosta” Pasta ielā;
  • virzienā uz Tērvetes ielu 2., 9. un 16.maršruta reisi tiks uzsākti no autobusu pieturas “Mātera iela” Mātera ielā;
  • virzienā uz Tušķiem reisi tiks uzsākti no autobusu pieturas “Pētera iela” Lielajā ielā;
  • virzienā no Pārlielupes uz centru reisi tiks noslēgti autobusu pieturā “Uzvaras iela” Uzvaras ielā;
  • virzienā no Ozolskvēra uz centru reisi tiks noslēgti autobusu pieturā “Pētera iela” Lielajā ielā;
  • virzienā no Tērvetes ielas uz centru 2., 9. un 16.maršruta reisi tiks noslēgti autobusu pieturā “Mātera iela” Mātera ielā.

Pasažieri lūgti laicīgi plānot pārvietošanos ar sabiedrisko transportu, jo gājiena un svētku pasākumu laikā iespējama autobusu kavēšanās un reisu neizpilde. Tālrunis uzziņām – 63045945.

SIA “Jelgavas autobusu parks” atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Jāatgādina – lai iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju apmeklēt Jelgavas dzimšanas dienas pasākumus, 25. un 26. maijā Jelgavas pilsētas maršrutu autobusos varēs braukt bez maksas.

Informācija par satiksmes ierobežojumiem pilsētā svētku laikā ir pieejama ŠEIT un pievienotajā satiksmes organizācijas shēmā.

Pilsētas dzimšanas dienas svinību PROGRAMMA pieejama ŠEIT.

Foto: Jelgava.lv

Ziņu sagatavoja

Sabiedrisko attiecību departamentā.

Burtu palielināšana
Kontrasti