enlv
Jaunumi

Drošākais uzņēmuma autoparks 2016

“BALTA gada balva “Drošākais uzņēmuma autoparks” ir stāsts par sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, kuri savā ikdienas darbībā, pārvaldot autoparkus, pierāda, ka viņiem patiesi rūp kopējā satiksmes drošība,” tā par šīs balvas būtību stāsta Kristaps Liecinieks, BALTA Transporta produktu un risku parakstīšanas pārvaldes vadītājs un konkursa žūrijas pārstāvis. Konkursa žūrija vienprātīgi atzina, ka šogad konkurence bijusi liela, un tas apliecina, ka konkurss ir nepieciešams un motivējošs un ka kopēja satiksmes drošība ir viena no prioritātēm.

Konkursa dalībnieki tika vērtēti četrās kategorijās – pasažieru pārvadātāji, vietējie kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki, starptautiskie kravu pārvadātāji un zemāka riska autoparki. Nosakot balvas ieguvējus, tika vērtēta uzņēmuma iesaiste risku vadībā, cilvēkresursu vadība, uzņēmuma politika un rīcība attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem, to uzraudzība un vadība, kā arī tika analizēti autoparku raksturojošie parametri un tehniskais nodrošinājumus, un atkarībā no rezultātiem, uzņēmumiem tika piešķirta bronzas, sudraba vai zelta kategorija.

SIA “Jelgavas autobusu parks” šajā konkursā piedalās jau kopš 2012. gada, kad tika rīkots pirmais konkurss. Šogad, kad tika vērtēts 2016. gads, esam ieguvuši BALTA gada balvas Drošākais uzņēmuma autoparks 2016. bronzas kategoriju.

Burtu palielināšana
Kontrasti